Bijdrage van Deltion College
De schaarste van grondstoffen en de duurzaamheidsopgave vragen om een andere manier van bouwen. Daarom is de Leergang Circulair Bouwen ontwikkeld op initiatief van de sectortafel Bouw & Infra Regio Zwolle. Samen met Windesheim, het Deltion College en een aantal bouwbedrijven. Op 29 september start een nieuwe groep.
De Leergang Circulair Bouwen helpt onder andere bouwbedrijven, projectontwikkelaars, architectenbureaus, woningbouwcorporaties en overheidsorganisaties om succesvol aan te haken bij de transitie. Deelnemers verdiepen zich tijdens zeven bijeenkomsten in wat het betekent om circulair te gaan bouwen. Ze doen kennis op over circulair aanbesteden en verdiepen zich in (inter)nationale regelgeving. Ook leren ze over veranderende bouwprocessen en het optimaal vormgeven van ketensamenwerking. Verschillende experts delen hun ervaringen.
Na de Leergang Circulair Bouwen weten de deelnemers welke stappen ze kunnen nemen om hun organisatie aan te laten sluiten op de transitie. Met nieuwe inzichten, handvatten en een uitgebreid netwerk zijn zij goed voorbereid op de nieuwe economie.
Dankzij de sectortafel Bouw & Infra kunnen medewerkers van bedrijven die gevestigd zijn in één van de 22 gemeenten van Regio Zwolle de leergang volgen tegen een gereduceerd tarief.
Wil je graag meer informatie over de Leergang Circulair Bouwen? Neem dan contact op met accountmanager Matthijs de Jonge via mdejonge@deltion.nl of 06-54160774. Of kijk op deze pagina op de website van Deltion College. Aanmelden voor de leergang kan ook via deze pagina.